Aanbevelen:
Naar de Knowledge Base

Ondersteunde glasvezelaansluitingen

De FRITZ!Box 5530 Fiber kan met een SFP-insteekmodule worden aangepast aan actieve en passieve glasvezelnetwerken (Fiber to the home, FTTH) en daardoor op nagenoeg elke glasvezelaansluiting in Europa worden gebruikt en internetverbindingen met meer dan 1 Gbit/s tot stand brengen.

Belangrijk:De FRITZ!Box is verkrijgbaar in diverse productvarianten die qua leveringsomvang van elkaar verschillen. In Duitsland wordt de FRITZ!Box in de detailhandel uitgeleverd met SFP-modules voor actieve (AON) en passieve (GPON) glasvezelaansluitingen. Neem voor meer informatie over de FRITZ!Box-modellen voor bepaalde glasvezelaansluitingen contact op met ons verkoopteam verkoopteam.

Ondersteunde glasvezelstandaarden

  • AON conform ITU-T G.652 of IEEE 802.3ah-2004 1000BASE-BX10 (met SFP-module "FRITZ!SFP AON")
  • GPON conform ITU-T G.984.2 / G.984.5 (met SFP-module "FRITZ!SFP GPON")
  • XGS-PON conform ITU-T G.9807.1 (met SFP-module "FRITZ!SFP XGS-PON")